Regulamin promocji „Podróż od 1 zł”:

 1. Regulamin określa zasady promocji prowadzonej pod nazwą „Podróż od 1 zł”.
 2. Organizatorem promocji jest F.H.U. „Max” z siedzibą :Borowina Sitaniecka 9G , 22-400 Zamość.
 3. Promocja trwa od 17 czerwca 2014r. do 30 września 2014r. – data ta jest ostatecznym terminem sprzedaży promocyjnej.
 4. Sprzedażą promocyjną objęte są bilety zakupione on-line na stronie internetowej www.busmax.pl za pośrednictwem serwisu mój-bus.pl na wybranych przez Organizatora trasach,na wybranych kursach w wybranych przez niego terminach odjazdu w okresie od 17.06.2014r. do 30.09.2014r.
 5. Cena za jeden bilet promocyjny będzie zaczynała się od 1 zł. Organizator zastrzega sobie prawo do określania puli biletów w cenie promocyjnej.
 6. Organizator zobowiazany jest do udostępniania uczestnikom promocji bilety promocyjne na stronie internetowej www.busmax.pl w wybranych przez siebie terminach oraz w wybranej ilości w okresie promocji.
 7. Bilety promocyjne pozostają dostępne w ofercie Organizatora,aż do wyczerpania limitu.
 8. W przypadku braku pełnych danych w formularzu kupna biletu zostanie on anulowany, a zwrot pieniędzy w takim przypadku nie będzie obowiązywał.
 9. Nie ma możliwości przenoszenia biletów zakupionych w promocyjnej cenie. Kupując bilet na jeden kurs można skorzystać tylko z jednej promocji.
 10. Firma F.H.U. „Max” nie wyraża zgody na odsprzedaż biletów innym osobom.Przystąpienie do promocji jest równoznaczne z zapoznaniem się uczestnika z treścią powyższego regulaminu i jego akceptacją.
  Regulamin dostępny jest na naszej stronie internetowej www.busmax.pl oraz w siedzibie firmy Organizatora promocji.

Rezerwacja online:

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress