Rozkład Jazdy

Prosimy pasażerów o telefoniczne odwołanie rezerwacji z której nie mogą skorzystać, dzięki temu nie będą blokowone miejsca, dziękujemy.


Rezerwacja traci ważność 5 minut przed odjazdem.


Zamość-Kraków

Przystanki Cd Cd Cd Cd Cd 57d
Zamość
ul. Gminna
01:00 03:40 06:46 10:05 13:35 16:00
Zamość
ul. Peowiaków(przy szpitalu)
01:03 03:43 06:49 10:08 13:38 16:03
Szczebrzeszyn
ul.Targowa - D.A
01:25 04:05 07:10 10:30 14:00 16:25
Zwierzyniec
ul.Zamojska D.A.
01:37 04:17 07:22 10:42 14:12 16:37
Biłgoraj
ul. Cicha
02:00 04:40 07:44 11:04 14:35 17:00
Frampol
ul. Rynek
02:18 04:58 08:01 11:21 14:53 17:18
Janów Lubelski
ul. Sukiennicza - D.A
02:39 05:19 08:21 11:41 15:14 17:39
Nisko
ul.T.Kościuszki
03:10 05:50 08:55 12:15 15:50 18:10
Stalowa Wola
ul.Okulickiego Hala Targowa
03:50 06:30 09:25 12:45 16:20 18:40
Tarnobrzeg
ul.Mickiewicza (MKS)
04:20 07:00 09:55 13:15 16:55 19:15
Kraków
Al. Jana Pawła II Plac Centralny nr.11
06:40 09:20 12:15 15:35 19:10 21:30
Kraków
MDA ul. Bosacka
06:50 09:30 12:25 15:45 19:20 21:40



Kraków - Zamość

Przystanki Cd Cd Cd Cd Cd 57d
Numer Stanowiska D-6 D-10 D-3 D-3 D-3 D-5
Kraków
MDA ul. Bosacka
07:30 11:00 13:00 17:40 19:40 21:50
Kraków
Al. Jana Pawła II Plac Centralny nr.11
07:40 11:10 13:10 17:50 19:50 22:00
Tarnobrzeg
ul.Mickiewicza (MKS)
10:00 13:30 15:45 20:10 22:10 00:20
Stalowa Wola
ul.Okulickiego Hala Targowa
10:30 14:00 16:15 20:40 22:40 00:50
Nisko
ul.T.Kościuszki
11:00 14:30 16:30 21:25 23:10 01:20
Janów Lubelski
ul. Sukiennicza - D.A
11:30 15:00 17:00 21:55 23:40 01:50
Frampol
ul. Rynek
11:51 15:21 17:21 22:16 00:01 02:11
Biłgoraj
ul. Cicha
12:09 15:39 17:39 22:34 00:19 02:29
Zwierzyniec
ul.Zamojska D.A.
12:31 16:01 18:01 22:56 00:41 02:51
Szczebrzeszyn
ul.Targowa - D.A
12:43 16:13 18:13 23:08 00:53 03:03
Zamość
ul. Peowiaków(przy szpitalu)
13:05 16:35 18:35 23:30 01:15 03:25
Zamość
ul. Gminna
13:08 16:38 18:38 23:33 01:18 03:28


Legenda: d - nie kursuje 25.12 i 26,12,01. stycznia i pierwszy, drugi dzien Wielkanocy
n - nie kursuję w Wigilię i przeddzień Nowego Roku oraz w Wielką Sobotę
C - Codziennie 5 - Piątek 7 - Niedziela
MDA - Małopolskie Dworce Autobusowe
D.A - Dworzec Autobusowy


*Rozkład jazdy w formie obrazka


Numery telefonów do kierowców

W związku z tym, iż numery przypisane są do
odpowiednich kursów prosimy dzwonić w dniu wyjazdu .


Kurs godzina 1:00, 7:30, 13:35 i 19:40:
730-722-123
Kurs godzina 03:40 i 11:00:
730-722-124
Kurs godzina 06:46 i 13:00:
730-722-125
Kurs godzina 10:05 i 17:40:
730-722-126
Kurs godzina 16:00 i 21:50:
730-722-127