Pokaż plan trasy na większej mapie

linie

KOMUNIKAT DLA PASAŻERÓW!!!

 WSZYSTKIE KURSY ZOSTAJĄ ODWOŁANE

 Drodzy podróżni, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID 19 i ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego w trosce o bezpieczeństwo pasażerów oraz pracowników i ich rodzin FHU MAX informuje, że od dnia 16.03.2020 do dnia 14.04.2020 ( z możliwością przedłużenia) wszystkie kursy zostają odwołane.

Przepraszamy za utrudnienia.

O wszelkich zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej i Facebooku.

Prosimy pasażerów o telefoniczne odwołanie rezerwacji z której nie mogą skorzystać, dzięki temu nie będą blokowane miejsca, dziękujemy.

Rezerwacja traci ważność 5 minut przed odjazdem.

przycisk

animacja2
linie2

ZAMOŚĆ – KRAKÓW od 01.01.2020

Przystankid 1 5 6
P
d 1 2 3 4 6
P
d n 2 3 4 5 7
P
d n 1 5 7
P
Zamość
ul. Gminna
01:0006:3009:5313:34
Zamość
ul.Peowiaków Szpital str. lewa nr 95
01:0306:3309:5613:37
Szczebrzeszyn
ul.Targowa - D.A
01:2506:5410:1914:00
Zwierzyniec
ul. Biłgorajska skrzyżowanie 858/39
01:3707:0610:3114:12
Biłgoraj
ul. Cicha 1
02:0007:2810:5314:35
Frampol
ul. Rynek
02:1807:4511:1014:53
Janów Lubelski
ul. Sukiennicza 40 - D.A
02:3908:0511:3015:14
Nisko
ul.T.Kościuszki nr przystanku 05
03:1008:3912:1015:50
Stalowa Wola
ul. Popiełuszki
Sąd 03
03:4008:5612:4516:20
Tarnobrzeg
ul. Mickiewicza 03
04:1009:2613:1516:55
Kraków
Al. Jana Pawła 11 Plac Centralny R. Regana nr 03
06:3012:1515:3519:10
Kraków
MDA ul. Bosacka 02
06:4012:2515:4519:20

KRAKÓW – ZAMOŚĆ od 01.01.2020

Przystanki
Numer Stanowiska
d 1 5 6
P
d 1 2 3 4 6
P
d n 2 3 4 5 7
P
d n 1 5 7
P
Kraków
MDA ul. Bosacka 02
07:3013:0017:4019:40
Kraków
Al. Jana Pawła II Plac Centralny R. Regana nr 04
07:4013:1017:5019:50
Tarnobrzeg
ul.Mickiewicza 03
10:0015:4520:1022:10
Stalowa Wola
ul. Popiełuszki Bank nr 04
10:3016:1520:4022:40
Nisko
ul.T.Kościuszki nr przystanku 05
11:0016:3021:2523:10
Janów Lubelski
ul. Sukiennicza 40 - D.A
11:3017:0021:5523:40
Frampol
ul. Rynek
11:5117:2122:1600:01
Biłgoraj
ul. Cicha 1
12:0917:3922:3400:19
Zwierzyniec
ul. Biłgorajska 858/40
12:3118:0122:5600:41
Szczebrzeszyn
ul.Targowa - D.A
12:4318:1323:0800:53
Zamość
ul. Peowiaków Szpital str. prawa nr 94
13:0518:3523:3001:15
Zamość
ul. Gminna
13:0818:3823:3301:18

W naszych busach masz dostęp do darmowego internetu!
320px-Wifi

MAX_BUS_WARSZAWA_WIZ_LAM

Legenda:

d – nie kursuje 25.12 i 26.12, 01. stycznia, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy

n – nie kursuję w Wigilię i przeddzień Nowego Roku oraz w Wielką Sobotę

P – kurs pośpieszny

C – kursuje w soboty, niedzielę i święta

A – kursuje od poniedziałku do piątku

1 – kursuje w poniedziałek

2 – kursuje we wtorek

3 – kursuje w środę

4 – kursuje w czwartek

5 – kursuje w piątek

6 – kursuje w sobotę

7 – kursuje w niedzielę

MDA – Małopolskie Dworce Autobusowe
D.A – Dworzec Autobusowy

Numery telefonów do kierowców

W związku z tym, iż numery przypisane są do
odpowiednich kursów prosimy dzwonić w dniu wyjazdu.

Kurs godzina 1:00, 7:30, 13:34 i 19:40:
694-665-025

Kurs godzina 06:30 i 13:00:

694-665-071

Kurs godzina 09:53 i 17:40:
694-665-072

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress