Pokaż plan trasy na większej mapie

linie

Prosimy pasażerów o telefoniczne odwołanie rezerwacji z której nie mogą skorzystać, dzięki temu nie będą blokowane miejsca, dziękujemy.

Rezerwacja traci ważność 5 minut przed odjazdem.

przycisk

animacja2
linie2

ZAMOŚĆ – KRAKÓW

PrzystankiCdLCdCdCd
Zamość
ul. Gminna
01:0003:4006:3009:53n13:34n
Zamość
ul.Peowiaków Szpital str. lewa nr 95
01:0303:4306:3309:5613:37
Szczebrzeszyn
ul.Targowa - D.A
01:2504:0506:5410:1914:00
Zwierzyniec
ul. Biłgorajska skrzyżowanie 858/39
01:3704:1707:0610:3114:12
Biłgoraj
ul. Cicha
02:0004:4007:2810:5314:35
Frampol
ul. Rynek
02:1804:5807:4511:1014:53
Janów Lubelski
ul. Sukiennicza - D.A
02:3905:1908:0511:3015:14
Nisko
ul.T.Kościuszki nr przystanku 05
03:1005:5008:3912:1015:50
Stalowa Wola
ul. Okulickiego
03:4006:3008:5612:4516:20
Tarnobrzeg
ul.Mickiewicza (MKS)
04:1007:0009:2613:1516:55
Kraków
Al. Jana Pawła 11 Plac Centralny R. Regana nr 03
06:3009:2012:1515:3519:10
Kraków
MDA ul. Bosacka 02
06:4009:3012:2515:4519:20

KRAKÓW – ZAMOŚĆ

Przystanki
Numer Stanowiska
Cd
D-6
L
D-4
Cd
D-3
Cd
D-3
Cd
D-10
Kraków
MDA ul. Bosacka 02
07:3011:0013:0017:40n19:40n
Kraków
Al. Jana Pawła II Plac Centralny R. Regana nr 04
07:4011:1013:1017:5019:50
Tarnobrzeg
ul.Mickiewicza 03
10:0013:3015:4520:1022:10
Stalowa Wola
ul. Okulickiego
10:4514:1516:1521:1022:55
Nisko
ul.T.Kościuszki nr przystanku 05
11:0014:3016:3021:2523:10
Janów Lubelski
ul. Sukiennicza - D.A
11:3015:0017:0021:5523:40
Frampol
ul. Rynek
11:5115:2117:2122:1600:01
Biłgoraj
ul. Cicha 1
12:0915:3917:3922:3400:19
Zwierzyniec
ul. Biłgorajska 858/40
12:3116:0118:0122:5600:41
Szczebrzeszyn
ul.Targowa - D.A
12:4316:1318:1323:0800:53
Zamość
ul. Peowiaków Szpital str. prawa nr 94
13:0516:3418:3523:3001:15
Zamość
ul. Gminna
13:0816:3818:3823:3301:18

W naszych busach masz dostęp do darmowego internetu!
320px-Wifi

MAX_BUS_WARSZAWA_WIZ_LAM

Legenda:

d – nie kursuje 25.12 i 26,12,01. stycznia i pierwszy, drugi dzien Wielkanocy
n – nie kursuję w Wigilię i przeddzień Nowego Roku oraz w Wielką Sobotę
C – Codziennie
L – kursuje w wakacje
MDA – Małopolskie Dworce Autobusowe
D.A – Dworzec Autobusowy

Rozkład jazdy w formie obrazka

Numery telefonów do kierowców

W związku z tym, iż numery przypisane są do
odpowiednich kursów prosimy dzwonić w dniu wyjazdu.

Kurs godzina 1:00, 7:30, 13:35 i 19:40:
730-722-123

Kurs godzina 03:40 i 11:00:
730-722-124

Kurs godzina 06:30 i 13:00:
730-722-125

Kurs godzina 09:53 i 17:40:
730-722-126

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress