Pokaż plan trasy na większej mapie

linie

Prosimy pasażerów o telefoniczne odwołanie rezerwacji z której nie mogą skorzystać, dzięki temu nie będą blokowane miejsca, dziękujemy.

Rezerwacja traci ważność 5 minut przed odjazdem.

przycisk

animacja2
linie2

ZAMOŚĆ – KRAKÓW

PrzystankiCdCdCdCdCd57d
Zamość
ul. Gminna
01:0003:4006:4610:05n13:35n16:00n
Zamość
ul. Peowiaków (przy szpitalu)
01:0303:4306:4910:0813:3816:03
Szczebrzeszyn
ul.Targowa - D.A
01:2504:0507:1010:3014:0016:25
Zwierzyniec
ul. Zamojska
strona prawa nr 858/40
01:3704:1707:2210:4214:1216:37
Biłgoraj
ul. Cicha
02:0004:4007:4411:0414:3517:00
Frampol
ul. Rynek
02:1804:5808:0111:2114:5317:18
Janów Lubelski
ul. Sukiennicza - D.A
02:3905:1908:2111:4115:1417:39
Nisko
ul.T.Kościuszki
03:1005:5008:5512:1515:5018:10
Stalowa Wola
ul.Okulickiego Hala Targowa
03:5006:3009:2512:4516:2018:40
Tarnobrzeg
ul.Mickiewicza (MKS)
04:2007:0009:5513:1516:5519:15
Kraków
Al. Jana Pawła II Plac Centralny nr.11
06:4009:2012:1515:3519:1021:30
Kraków
MDA ul. Bosacka
06:5009:3012:2515:4519:2021:40

KRAKÓW – ZAMOŚĆ

Przystanki
Numer Stanowiska
Cd
D-6
Cd
D-4
Cd
D-3
Cd
D-3
Cd
D-10
57d
D-1
Kraków
MDA ul. Bosacka
07:3011:0013:0017:40n19:40n21:50n
Kraków
Al. Jana Pawła II Plac Centralny nr.11
07:4011:1013:1017:5019:5022:00
Tarnobrzeg
ul.Mickiewicza (MKS)
10:0013:3015:4520:1022:1000:20
Stalowa Wola
ul.Okulickiego Hala Targowa
10:3014:0016:1520:4022:4000:50
Nisko
ul.T.Kościuszki
11:0014:3016:3021:2523:1001:20
Janów Lubelski
ul. Sukiennicza - D.A
11:3015:0017:0021:5523:4001:50
Frampol
ul. Rynek
11:5115:2117:2122:1600:0102:11
Biłgoraj
ul. Cicha
12:0915:3917:3922:3400:1902:29
Zwierzyniec
ul.Zamojska
skrzyżowanie strona lewa nr 858/39
12:3116:0118:0122:5600:4102:51
Szczebrzeszyn
ul.Targowa - D.A
12:4316:1318:1323:0800:5303:03
Zamość
ul. Peowiaków(przy szpitalu)
13:0516:3518:3523:3001:1503:25
Zamość
ul. Gminna
13:0816:3818:3823:3301:1803:28

W naszych busach masz dostęp do darmowego internetu!
320px-Wifi

MAX_BUS_WARSZAWA_WIZ_LAM

Legenda:

d – nie kursuje 25.12 i 26,12,01. stycznia i pierwszy, drugi dzien Wielkanocy
n – nie kursuję w Wigilię i przeddzień Nowego Roku oraz w Wielką Sobotę
C – Codziennie
5 – Piątek
7 – Niedziela
MDA – Małopolskie Dworce Autobusowe
D.A – Dworzec Autobusowy

Rozkład jazdy w formie obrazka

Numery telefonów do kierowców

W związku z tym, iż numery przypisane są do
odpowiednich kursów prosimy dzwonić w dniu wyjazdu.

Kurs godzina 1:00, 7:30, 13:35 i 19:40:
730-722-123

Kurs godzina 03:40 i 11:00:
730-722-124

Kurs godzina 06:46 i 13:00:
730-722-125

Kurs godzina 10:05 i 17:40:
730-722-126

Kurs godzina 16:00 i 21:50:
730-722-127

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress