Pokaż plan trasy na większej mapie

linie

KOMUNIKAT DLA PASAŻERÓW!!!

Drodzy podróżni, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID 19 i ogłoszeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego w trosce o bezpieczeństwo pasażerów oraz pracowników i ich rodzin FHU MAX informuje, że od dnia 16.03.2020 do dnia 14.05.2020 ( z możliwością przedłużenia) wszystkie kursy zostają odwołane.

Ponadto, FHU MAX podejmuje kroki profilaktyczne, mające na celu zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się wirusa COVID19.
Działania prewencyjne będą polegały na dezynfekcji busów specjalnymi środkami dezynfekującymi. Standardowo po każdym kursie kierowcy lub osoby wyznaczone będą zobowiązane do czyszczenia busów ze szczególnym uwzględnieniem uchwytów, klamek i poręczy. Ponadto w  busach będą dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Pasażerowie zobowiązani są do posiadania nałożonych maseczek.

Przepraszamy za utrudnienia.

O wszelkich zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej i Facebooku.

Prosimy pasażerów o telefoniczne odwołanie rezerwacji z której nie mogą skorzystać, dzięki temu nie będą blokowane miejsca, dziękujemy.

Rezerwacja traci ważność 5 minut przed odjazdem.

przycisk

animacja2
linie2

ZAMOŚĆ – KRAKÓW od 01.01.2020

Przystankid 1 5 6
P
d 1 2 3 4 6
P
d n 2 3 4 5 7
P
d n 1 5 7
P
Zamość
ul. Gminna
01:0006:3009:5313:34
Zamość
ul.Peowiaków Szpital str. lewa nr 95
01:0306:3309:5613:37
Szczebrzeszyn
ul.Targowa - D.A
01:2506:5410:1914:00
Zwierzyniec
ul. Biłgorajska skrzyżowanie 858/39
01:3707:0610:3114:12
Biłgoraj
ul. Cicha 1
02:0007:2810:5314:35
Frampol
ul. Rynek
02:1807:4511:1014:53
Janów Lubelski
ul. Sukiennicza 40 - D.A
02:3908:0511:3015:14
Nisko
ul.T.Kościuszki nr przystanku 05
03:1008:3912:1015:50
Stalowa Wola
ul. Popiełuszki
Sąd 03
03:4008:5612:4516:20
Tarnobrzeg
ul. Mickiewicza 03
04:1009:2613:1516:55
Kraków
Al. Jana Pawła 11 Plac Centralny R. Regana nr 03
06:3012:1515:3519:10
Kraków
MDA ul. Bosacka 02
06:4012:2515:4519:20

KRAKÓW – ZAMOŚĆ od 01.01.2020

Przystanki
Numer Stanowiska
d 1 5 6
P
d 1 2 3 4 6
P
d n 2 3 4 5 7
P
d n 1 5 7
P
Kraków
MDA ul. Bosacka 02
07:3013:0017:4019:40
Kraków
Al. Jana Pawła II Plac Centralny R. Regana nr 04
07:4013:1017:5019:50
Tarnobrzeg
ul.Mickiewicza 03
10:0015:4520:1022:10
Stalowa Wola
ul. Popiełuszki Bank nr 04
10:3016:1520:4022:40
Nisko
ul.T.Kościuszki nr przystanku 05
11:0016:3021:2523:10
Janów Lubelski
ul. Sukiennicza 40 - D.A
11:3017:0021:5523:40
Frampol
ul. Rynek
11:5117:2122:1600:01
Biłgoraj
ul. Cicha 1
12:0917:3922:3400:19
Zwierzyniec
ul. Biłgorajska 858/40
12:3118:0122:5600:41
Szczebrzeszyn
ul.Targowa - D.A
12:4318:1323:0800:53
Zamość
ul. Peowiaków Szpital str. prawa nr 94
13:0518:3523:3001:15
Zamość
ul. Gminna
13:0818:3823:3301:18

W naszych busach masz dostęp do darmowego internetu!
320px-Wifi

MAX_BUS_WARSZAWA_WIZ_LAM

Legenda:

d – nie kursuje 25.12 i 26.12, 01. stycznia, pierwszy i drugi dzień Wielkanocy

n – nie kursuję w Wigilię i przeddzień Nowego Roku oraz w Wielką Sobotę

P – kurs pośpieszny

C – kursuje w soboty, niedzielę i święta

A – kursuje od poniedziałku do piątku

1 – kursuje w poniedziałek

2 – kursuje we wtorek

3 – kursuje w środę

4 – kursuje w czwartek

5 – kursuje w piątek

6 – kursuje w sobotę

7 – kursuje w niedzielę

MDA – Małopolskie Dworce Autobusowe
D.A – Dworzec Autobusowy

Numery telefonów do kierowców

W związku z tym, iż numery przypisane są do
odpowiednich kursów prosimy dzwonić w dniu wyjazdu.

Kurs godzina 1:00, 7:30, 13:34 i 19:40:
694-665-025

Kurs godzina 06:30 i 13:00:

694-665-071

Kurs godzina 09:53 i 17:40:
694-665-072

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress