Rozkłady jazdy ZAMOŚĆ – KRAKÓW

Informacja o zmianie przepisów w zakresie  wystawiania faktur

Informujemy, że od 1 stycznia 2020

Na podstawie ustawy o podatku od towarów i usług (VAT)dla podatników VAT lub podatku od wartości dodanej nie wystawiamy faktur do paragonu ,na którym nie widnieje numer NIP podatnika.

Szanowny kliencie jeśli chcesz otrzymać fakturę poinformuj o tym przed wystawieniem paragonu fiskalnego dzwoniąc do biura ponieważ kierowca nie ma technicznej możliwości wystawienia paragonu/faktury na nabywcę NIP

KOMUNIKAT DLA PASAŻERÓW!!!

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE LINIA ZAMOŚĆ-KRAKÓW-ZAMOŚĆ JEST OBSŁUGIWANA CZĘŚCIOWO.

ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z AKTUALNYMI KURSAMI NALEŻY OTWORZYĆ ZAKŁADKĘ KUP BILET ONLINE GDZIE KURSY OBSŁUGIWANE POSIADAJĄ INFORMACJĘ KUP BILET.

DRODZY PODRÓŻNI,

FHU MAX podejmuje kroki profilaktyczne, mające na celu zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się wirusa COVID19.

Działania prewencyjne będą polegały na dezynfekcji busów specjalnymi środkami dezynfekującymi. Standardowo po każdym kursie kierowcy lub osoby wyznaczone będą zobowiązane do czyszczenia busów ze szczególnym uwzględnieniem uchwytów, klamek i poręczy. Ponadto w  busach będą dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Pasażerowie zobowiązani są do posiadania nałożonych maseczek.

Przepraszamy za utrudnienia.

O wszelkich zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej i Facebooku.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję Finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress